Pořizujete si psa? 

 Neskočte na triky množitelů 
 Paní Zuzaně Ježíkové bylo na podzim 2016 úředně zabaveno několik desítek psů, které chovala v doslova otřesných podmínkách - viz přiložené fotografie. Informace o celé této již ukončené kauze najdete v této reportáži TV Prima - https://www.facebook.com/ftvprimazpravodajstvi/videos/10154153694508507/ .

Bohužel máme ověřené informace, že se paní Ježíková aktuálně pohybuje v Kroměříži, shání v KM a okolí pronájem zahrady, kde by dále mohla pokračovat v "chovu" zvířat. Trestaná za týrání zvířat byla opakovaně, dá se tedy předpokládat, že má v plánu v tomhle pokračovat. Máme informace, že chodí po Kroměříži a snaží se po 500kč prodávat štěňata. Vykládá při tom historky, jak spolupracuje s nějakou Slovenskou záchrannou stanicí a štěňata prodává, aby měla na granule. Teď jsme nově zjistili, že se přes svého údajného bratra snaží z lidí vylákat darovací psy nebo levná štěňátka kříženců, případně štěňata dávaná zadarmo, aby měla další jedince na "chov" a prodej...

PROSÍM, DÁVEJTE SI NA TUHLE JEŽIBABU OPRAVDU VELKÝ POZOR! NEKUPUJTE OD NÍ ŽÁDNÉ ŽIVÉ TVORY A HLAVNĚ JÍ JE PROBOHA NEDÁVEJTE!!!

Dejte Pozor na tyto triky !!!

1. Tihle dva poslední pejsci nedostali papíry, protože jsou nadbyteční.
Na počtu psů ve vrhu absolutně nezáleží. Buď dostanoupapíry všechna štěňata, nebo žádné. Chovatel musí splňovat několik náležitostí, aby štěňata mohla dostat papíry. Mimo jiné mezi ně patří uchovněná fena, uchovněný pes a oficiální chovatelská stanice se spoustou papírování.
2. Jsem pejsek s nemocnýma nožičkama, panička říká, že jestli mě nikdo nebude chtít, dají mě utratit. Cena: 2000 Kč.
Takové vydírání je nejlepším vodítkem, jak prokouknout množitele. Pravděpodobně bude mít pes mnohem víc nemocí než jen problémy s nožičkama. Bohužel, pokud si někdo koupí takového pejska, aby mu pomohl, jen tím podpoří množitele, který si za utržené peníze může dovolit další nemocný vrh.
3. Nová roztomilá čistokrevná rasa za 4000 Kč.
Nikdy by si lidé neměli brát křížence za cenu vyšší, než je poplatek v útulku. Kvůli lidem, kteří záměrně množí křížence, tak útulky praskají ve švech a určitě nepatří mezi dobré chovatele. Zaručeně je osm z 10 kynologů označí za množitele. Štěňátka jsou roztomilá, chlupatá, krásná, ale jejich budoucí majitel nemá nikdy jistotu, co z nich vyroste.
4. Nádherná štěňátka bez papírů, vhodná na chov, matka má početné vrhy.
Pokud se dopředu počítá s početnými vrhy, tak člověk, který vystavil inzerát, nebude mít fenu na mazlení. Bude ji mít na vydělávání peněz.
5. Štěňátko za vysvědčení.
Při koupi psa svému dítěti k nějaké příležitosti je důležité, abyste si koupili psa hlavně pro sebe, protože dítě může velmi brzy omrzet. Pokud uvidíte inzerát štěně k Vánocům, štěně k narozeninám, štěně k svátku, opět si dávejte pozor. Množitelům je většinou naprosto jedno, kam se štěně dostane.
6. Z důvodu nedostatku času posíláme jen zoo kurýrem.
Nikdy si nenechávejte posílat zvíře, u něhož je tak důležitá výchova a socializace, kurýrem. Vždy, když si pořizujete psa, je velmi důležité zjistit, v jakém prostředí vyrůstal, aby bylo štěnátko správně socializované, nemělo problémy s vámi a vaším okolím. Je důležité vidět, jak se zvíře chová v původním prostředí. Pokud je ustrašené, je jasné, že tu není něco v pořádku.
7. Při rychlém jednání sleva. Akce na fenky, o 1000 levnější!
Cena u každého psa má své opodstatnění. Je do ní zahrnuté očkování, péče, jídlo, papírování, náklady na krytí, vystavení potvrzení a další důležité věci. "Štěňata v akci" neexistují! Ovšem menší upozornění - něco jiného je "sleva" na odrostlejší štěně nebo štěně s viditelnou vadou, tam jistě nebude nikdo požadovat za psa plnou počáteční cenu. 
8. Fenka momentálně není k vidění, protože je u veterináře, u tety, u otce, kdekoliv jinde, jen ne u štěňat.
Vždy! Chtějte vidět matku. Na vlastní oči!


Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .