Útulek pro opuštěná zvířata BONA v Kozlech u České Lípy přidal(a) 2 nové fotky do alba Boženka-k adopci.


Věk: 13 let
Výška v kohoutku: 35 cm
Nenáročná, klidná, mazlivá, přátelská, na stará kolena zklamaná životem. Další z našich nešťastných starších pejsků, kteří touží po lásce.
Boženka byla vyhozena v České Lípě, proto putovala k nám a celkem u nás za tu dobu rozkvetla. Jsou ale již chladnější dny a bude zima, proto bychom rádi Božence našli teplo domova. Za Boženku nechceme ani žádný adopční poplatek, přestože jsme do ní už nějaký ten peníz za vyšetření investovali. Chceme pro ni jen klidné bydlení, pelíšek v teple a mističku plnou dobrého jídla. 
Je to pohodová holčička, tichá, bezproblémová, kamarádská, nemá žádné nároky, nic neočekává a nevyžaduje-jen mít své ,,doma". Bude skvělou kamarádkou nějakému osamělému důchodci. Kratší procházky zvládne, dobře chodí, žádné pohybové problémy u nás nemá. Vzhledem k věku není ale zbytečně divoká, má ráda svůj klid. Je věrná jednomu místu, neutíká a v našich prostorech chodí všude na volno. Chuť k jídlu má nesmírnou, je přátelská ke všem lidem, pejskům, kočkám, slepicím, ovcím, kozám, králíkům... 
Prostě nenáročná fenečka, která byla zklamána majitelem, proto si zaslouží nyní jen to nejlepší. 
Boženku doporučujeme ke starším lidem. Určitě nebude vhodná do mladé aktivní rodiny. Nepotřebuje dlouhé procházky. Může být v bytě nebo uvnitř v baráčku. NENÍ to fenka ven na zahradu!
Boženka potřebuje jen občas navštívit kadeřníka a ostříhat. Je to dáma v letech a zaslouží si přece trochu luxusu.
Boženka má tříselnou kýlu (není nutné řešit, jen se to musí hlídat) a perzistující hnisající píštěle v dutině ústní. Byli jsme s ní na klinice, udělal se jí rentgen hlavy, ale na původ píštělí se nepřišlo. Dostala účinná antibiotika, bohužel bez efektu a vzhledem k vyššímu věku nechceme Boženku vystavovat zbytečným stresům, proto jsme zamítli chirurgickou léčbu. Božence její problémy v ničem nevadí, krásně papá, proto holčičku chceme nechat v klidu.
Kdo Božence dá domov, stane se pro Boženku jejím andělem. Boženka bude věrnou kamarádkou a bude šťastná po boku svého nového páníčka. 
Bez adopčního poplatku. 
Boženka není kastrovaná a vzhledem k věku ani kastraci neplánujeme. 
Boženka vzhledem k věku není vakcinovaná, ale je čipovaná.
Kontakt: Útulek Bona Kozly 35 (u České Lípy) 
Zájemci, volejte nebo pište sms přímo do útulku na 736271294 a domluvíte si termín ohledně osobní návštěvy. 
Boženka půjde do nového domova na adopční smlouvu, kde se nový majitel svým podpisem zavazuje informovat útulek o tom, jak se Boženka v novém domově má. 
Dále se svým podpisem stvrzuje, že v případě adopce nekastrovaného zvířete, zamezí jeho dalšímu množení. 
Pokud nový majitel nebude plnit tento závazek, může být provedena kontrola a nebude-li zacházení se zvířetem odpovídat veterinárním předpisům a sjednaným podmínkám, má provozovatel útulku právo zvíře odebrat.
Přebírající majitel se zavazuje, že v případě, kdy z jakéhokoliv důvodu nebude moci zvíře nadále ponechat ve své péči, kontaktuje provozovatele útulku o vrácení zpět do zařízení
Přátelé, sháníme akutně novou dočasku pro Sandynku:-( Sandy u docasne panicky "valci" s jednou domaci kocickou a situaci neni dale jak resit. Jedine, ze by byla Sandy nonstop venku a to pres zimu pro devitiletou cubu neni moc dobre:-(..Muze nekdo PROSIM pomoci a nabidnout docasku (nebo nejlepe DOMOV:-))) )?

Sandy je devitileta fenecka NO, ktera cely zivot slouzila k hlidani parkoviste:-( moc by si zaslouzila mit sve doma:-( 602 785 221

Aktualizovano 21.9.2017Staroučký, zmatený, všechnosnídek

Čenda je malinkatý stařík bude mu okolo 15ti let. miluje pejsky i kočičky, které vítá náramným vrtěním ocásku. Čenda už špatně slyší i vidí a jako každý dědula už je trochu nemotorný. Ale když vidí jídlo nebo fenku, tak vesele běha se vztyčeným ocáskem 

Čenda se nachází u Zlína
kontakt: 774860049


ROKY
Pohlaví: pes
Věk: 13 let
Rasa: Kokršpaněl
V útulku od Květen 2014

http://www.azylpes.cz/

Roky je 13 letý kokršpaněl. Roky je druhý pejsek, kterého se pán ujal když ho někdo vyhodil na ulici a po celé ty dva roky se o něho staral. Bohužel jak bylo již psáno pán musel odejít do domova pro starší lidi a tudíž i Roky skončil u nás v útulku. Je v kotci se svou dlouholetou kamarádkou Peggy tudíž s ostatními pejsky problém nemá. Roky byl zpočátku nedůvěřivý a k sobě nás nepustil bál se co se s ním bude dít. Ale teď už si u nás zvykl a hrozně rád se mazlí. Také vhodný ke starším lidem. Víme je to starší pejsek ale doufáme že se ho někdo na jeho stará psí kolena ujme a dopřeje mu důstojné dožití v novém domově. 
Aktualiuovano dne 9.7.2017 Erny odjel do dočasné péče pod spolek U Pejska a kočičky. Erny nyní hledá báječný domov 

Při pohledu na Ernyho Vám asi srdce neroztaje. Není roztomilý, není nejmladší ale je laskavý, má rád pejsky, kočičk i děti... Má prostě krásnou duši.
I Erny byl roztomilým stěňátkem, který se dostal do nezodpovědných rukou, nebo mu pán či panička odešli do nebe, nebo se jen ztratil a už nenašel cestu domů. Pravý důvod, proč teď Erny žije v útulku neznám a je to vlastně jedno. Jedno je ale jisté, že Erny potřebuje naši pomoc. Akutně hledáme domov, nebo dočasnou péči, protože Erny je nemocný. Má šanci žít v poklidu s dietnim omezením. 
Zamiluje se někdo do tohoto střapatého postaršího kluka a dá mu domov? Nebo má někdo místečko pro bezproblémového kluka na dočasku?
V případě nabídky domova volejte do útulku v Ústí nad Labem: 472775202, 733126101
V případě nabídky dočasky nám volejte na tel.: 728296747 nebo pište do zpráv.
Děkujeme!

Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .